Smary do łancuchów

Wiele łańcuchów ze stali lub stali nierdzewnej pracuje w środowiskach produkcyjnych z wodą, parą, żrącymi chemikaliami, brudem, kurzem i wysokimi temperaturami. Te trudne warunki wymagają odpowiedniego smarowania. Zapobiega to zużyciu, rdzewieniu, ciężkiej pracy i piszczeniu.

Eurol oferuje odpowiedni syntetyczny olej do łańcuchów z technologią SYNGIS do każdego zastosowania. Dotyczy to również przypadków incydentalnego kontaktu z żywnością w przemyśle spożywczym. Eurol oferuje szeroką gamę olejów łańcuchowych z certyfikatem spożywczym InS / NSF H1. Od października 2019 roku posiadamy również certyfikat ISO 21469 , co oznacza, że spełniamy uznaną na całym świecie normę dotyczącą wymagań higienicznych olejów i smarów z okazjonalnym kontaktem z żywnością.

Korzystanie z naszej linii sprayów do łańcuchów z technologią SYNGIS zapewnia lepsze smarowanie i ochronę układów łańcuchowych. Rezultatem jest dłuższa żywotność łańcucha, co pozwala uzyskać sprawdzone oszczędności zarówno w kosztach energii, jak i konserwacji.

Close Menu